Druhý soutěžní víkend

12.05.2016 | J H

Elán z prvních zápasů přinesl očekávání pro další hrací dny. Nechval dne před večerem ovšem platí a platilo i tyto utkání...

4.kolo

IHC Uherský Brod -  IHC Roller Storm Praha  6:7 (1:3, 2:0, 2:0, 1:3 - 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Nersta (Šiller, Surý), 13. Surý (Nesrsta, Jakub Vaněk), 19. Gazda (Heča), 27. Nesrsta (Gazda), 32. Gazda (Jakub Vaněk), 37. Heča (Vaculín) – 1. Klindera (Žovinec), 8. Bílek F. (Klindera), 9. D. Bílek (Antončík), 41. Petráš (Klindera), 47. Belay (Petráš), 48. Klinecký (Žovinec, Bílek), 51. Petráš (Belay)

IHC Uherský Brod: Musil – Gazda, Surý, Jaroslav Vaněk, Jakub Vaněk, Vaculín – Šiller, Heča, Pavlůsek, Nesrsta, Kovář, P. Vaněk

Soupeř, proti kterému jsme se minulou sezonu zachraňovali v play-out a vyhráli tehdy oba zápasy. Domácí prostředí, dlouhé cestování Stormu, se zdálo jako jasný předpoklad pro první plný bodový zisk. Pražští ovšem dokázali být velmi produktivní a zaslouženě vedli 1:3 po první části hry. V následujících minutách se však podařilo otočit stav utkání a vytvořit si pohodlný náskok do poslední čtvrtiny. Zřejmě psychický kolaps pak ale stál za strátou nejen vedení, ale nakonec i celého zápasu.

5.kolo

IHC Uherský Brod -  IHC Berounští Medvědi  5:8 (1:2, 0:3, 2:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 10. Nesrsta (Šiller), 30. Vaculín (Heča), 35. Jakub Vaněk (Šiller), 39. P. Vaněk (Heča), 48. Šiller (Vaněk) – 4. Brandejský, 9. Tvrzník (Pavlata), 16. Fiala (J. Bernad), 18. Rubeš (Fiala), 20. Bernad (Fiala), 32. Rubeš (Fiala, Pavlata), 36. Kafka (Fiala), 45. Fiala (Rubeš)

IHC Uherský Brod: Musil – Řezníček, Gazda, Surý, Vaculín, Jaroslav Vaněk, Jakub Vaněk – Šiller, Kovář, Heča, Pavlůsek, Nesrsta, Patrik Vaněk.

Dlouhodobě vrcholný tým české inline hokejové scény přijel potvrdit své kvality. To se mu dařilo po většinu utkání a i když jsme dokázali držet krok, vítězství zaslouženě putuje do Berouna.

6.kolo

IHC Uherský Brod - Čerti Kladno 2:13 (0:1, 1:3, 0:5, 1:4)

Branky a nahrávky: 23. Mrázik, 48. Mrázik – 3. Kameš, 13. Vlček, 15. Redlich, 20. Redlich, 25. Redlich, 26. Strnad, 29. Bezouška, 31. Christl, 33. Redlich, 39. Kameš, 41. Bezouška, 45. Kameš, 46. Redlich

IHC Uherský Brod: Musil, Struhelka – Vaněk, Kolář, Šiller, Heča, Nesrsta, Pavlůsek, Bujáček, Surý, Mrázik, Vaculín.

Kladenští první kola odehráli velmi špatně a sbírali prohru za prohrou. Pro náš tým neznámý soupeř dorazil na naši plochu s minimem hráčů. Historicky první měření sil ale od prvních mnut nebyl boj o body. Ty jakoby už kladenští měli přibaleny v batohu. Velmi podařený výkon Kladna a náš podprůměrný výkon znamenal debakl, jaký tu už dlouho nebyl.

Junioři

Další dvě kola zvládli junioři ve své kategorii. Nedařilo se jim stejně jako mužům a po prohrách s Novým Jičínem 5:7 a Devils Zlín 5:6 v prodloužení tak drží 3.místo ve Východní Divizi.

Začátek sezony 2017

Středou 19.4. začala inline hokejová sezona v Uh.Brodě. Na zimním stadionu...

Podpořte IHC Uh.Brod nefinančně, jen úsilím

Získáte tak dobrý pocit a my prostor na zlepšování se.

První ostrý soutěžní víkend

První hrací víkend a hned několik výher napříč klubem. Muži celkem nečekaně složili na lopatky úřadujícího mistra. To stejné se...