Junioří bronzoví

08.07.2015 | J H

Už tak skvělý postup na Final Four ještě dospívající naděje IHC UB vylepšili.

Roller Storm Praha – IHC Uherský Brod 7:3 (3:3, 4:0)

Branky a nahrávky: 16. Vráblík (Klinecký), 17. Šulek (Klinecký), 20. Šulek (Klinecký, Vráblík), 28. Klinecký, 37. Šulek (Polák), 39. Vráblík (Šulek), 40. Dušek (Klinecký, Syrovec) – 2. Pavlůsek (Kobylík), 5. Stiksa (Gazda), 20. Vyoral (Pavlůsek)

IHC Uherský Brod: Haloda (Chovanec) – Miko, Kobylík, Schmied, Gazda – Vyoral, Pavlůsek, Stiksa, Peška.

Výborný vstup do utkání, ve kterém se rozhodovalo kdo otevře brány finále. Pražané dlouho otáleli z odpovědí. Bohužel když už, tak se vším všudy a druhou polovinu utkání zcela ovládli.IHC Uherský Brod – ILHK Hradec Králové 7:6 (4:0, 3:6)

Branky a nahrávky: 7. Gazda, 13. Pavlůsek (Kobylík), 19. Pavlůsek (Kobylík), 20. Stiksa (Schmied), 23. Miko (Vyoral), 25. Pavlůsek (Vyoral), 37. Gazda (Schmied) – 25. Bureš (Hronek), 29. Bureš (Hronek), 32. Kuťák (Hronek), 33. Hronek, 34. Kuťák (Matějíček), 40. Hronek (Kuťák)

IHC Uherský Brod: Haloda (Chovanec) – Miko, Kobylík, Schmied, Gazda – Vyoral, Pavlůsek, Stiksa, Peška.

Opět perfektní vstup do utkání. Podařilo se "utéct" na hrozivých 5:0 a 6:1. Přesto hradečtí bojovali a neskutečně dotahovali. Podařilo se jim tak témeř vyrovnat, nebýt golmana Halody. Hrací doba je ale omezená a tak v Uherském Brodě bude o cenný kov víc.

 
Aktuální články
Začátek sezony 2017

Středou 19.4. začala inline hokejová sezona v Uh.Brodě. Na zimním stadionu...

 
Podpořte IHC Uh.Brod nefinančně, jen úsilím

Získáte tak dobrý pocit a my prostor na zlepšování se.

 
Druhý soutěžní víkend

Elán z prvních zápasů přinesl očekávání pro další hrací dny. Nechval dne před večerem ovšem platí a platilo i tyto utkání...

 
První ostrý soutěžní víkend
 
Přípravný turnaj pro muže
 
Informace před sezónou
 
Hraj inline hokej
 
Junioři na FINAL FOUR
 
ZÁCHRANA!!!
 
Play-out START
 
Utkání
 
© IHC Uherský Brod 2004 - 2015. Fotografie a videa uveřejněné na webu lze využít jen se souhlasem. Otázky, nápady, povolení na vadikaca@seznam.cz
RSS