3.KOLO EXTRALIGY MUŽŮ

15.05.2015 | J H

Tentokrát jsme navštívili hanáckou metropoli Olomouc...

IHC Eagles Olomouc - IHC Uherský Brod  5:3 (2:0, 0:2, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 7. Jurák (J. Cik), 8. J. Cik (Čuřík, Duba), 34. Duba (Čuřík), 41. Duba (Husák), 48. Duba (Čuřík) – 17. Šiller (TS), 18. Vaněk (Heča, Vaněk), 38. Heča (Doležálek, J. Vaněk)

IHC Eagles Olomouc: Sedlář (Musil) – L. Cik, J. Cik, Roupec, Paška – L. Vích, Handl, Duba, Čuřík, Jurák, Husák, Macharáček

IHC Uherský Brod: Ondrejka (Kůdela) – J. Vaněk, Woska, P. Vaněk, Surý – Šiller, Doležálek, Kartůsek, Heča, Vyoral.

Náš tým oslaben o hráče vypomáhající extraligové juniorce dlouho odolával olomouckému tlaku. Bohužel v závěru po individuální chybě domácí přetlačili náš odpor a brali tak 3body.

1. a 2. hrací víkend - HROZIVÝ ZAČÁTEK

Velmi nepovedený vstup do sezony v prvních 4.kolech extraligy inline hokeje.

Nový název a logo klubu - KANCI

Dlouho očekávaná změna názvu a loga klubu se podařila zrealizovat až v průběhu příprav na http:// sezonu 2019.

Memoriál Karla Rachůnka a Pavola Demitru

Na zimním stadionu v Brumově-Bylnici se konal tradiční před sezonní turnaj.

Web IHC Uherský Brod - restart?

Začátek sezony 2017

Podpořte IHC Uh.Brod nefinančně, jen úsilím

Druhý soutěžní víkend

První ostrý soutěžní víkend